"Helping People
to Achieve Their Dreams"

Ahoj! Volám sa
Michal Salva

Beh pre mňa vždy bol a stále aj je fascinujúcim športom. Cítim pri ňom slobodu, uvoľnenosť a potrebnú samotu. Moje bežecké obdobie prešlo fázou, keď som behal sám iba tak, keď som behával podľa kníh a rád z internetu a vyskúšal som to aj pod bežeckým trénerom v skupine.

Čas plynie tak, ako kilometre behu – niekedy rýchlo, inokedy sa vlečú. Za tie roky behu som pochopil, že ak chcem pre seba dobre behať, iba behať nestačí. Štruktúrovaný tréning plán behu má veľký význam a zásadnou súčasťou komplexného tréningu je strava,regenerácia, kompenzačné cvičenia a pochopenie atlétov a ich potrieb. Individuálnym prístupom sa dajú dosiahnuť ciele, ktoré chceme a možno aj také, o ktorých sme ani nevedeli, že sú dosiahnuteľné.

I.Kvalifikačný stupeň Tréner – Špecializácia Atletika, FTVSZ UMB Banská Bystrica
Detská Atletika, SAZ – Bratislava
UESCA – Ultrarunning Coach – United Endurance Sports Coaching Academy – In Progress

UTMB Index 694
2023 GGT 110 9. miesto /kat.2
2022 GGT 84 10.miesto /kat.2
1/2 Maratón 1:17:42
10km 34:40

Ponúkam individuálny bežecký tréningový plán

One on One Coaching

 • individuálny tréningový plán prispôsobený Vašim potrebámmožnostiam a snom
 • online call, prvý spoločný beh, analýza cieľov a vytvorenie plánu
 • zostavenie štruktúrovaného plánu, spätná väzba tréningov o napredovaní
 • návrh plánu na vzdialenosť, terén a podmienky, na ktorý sa zameriavate a zodpovedá Vašej kondícii
 • zmena stratégie, pokiaľ sa Vám do cesty postavia nepredvídateľné udalosti
 • rady a nástroje na vybudovanie kondície potrebnej pre dosiahnutie Vášho najlepšieho výkonu
 • špecializované spoločné bežecké tréningy na techniku, silu, vytrvalosť a hlavu
 • tréning vo Vašom domácom prostredí, kde žijete, nezaleží odkiaľ ste
 • týždňové online hovory o tréningu, výžive, stratégií, výstroji a mentálnej sile
 • sebavedomá príprava na pretek – fyzická, psychická, výživová a výstrojová
 • “quick” sms, email, WhatsApp alebo call počas tréningového procesu i preteku
 • objavenie Vašich schopností a posunutie limitov, motivácia, trpezlivosť a kontinualita
 • 30-dňová garancia vrátenia peňazí

Plán ušitý individuálne na mieru

Je nastavený na tvoje potreby, možnosti, kondíciu a sny.

Profesionálny prístup a komunikácia

Empatický disciplinovaný prístup, týždňová komunikácia.

Right Race Day
Mindset

Cieľová čiara a jej prekročenie, nech je akákoľvek, no DNF mindset.

Prihláste sa na mesačný coaching na mieru

KONZULTÁCIA ZDARMA
Opýtajte sa, ozvem sa Vám a prejdeme si, či je individuálny plán vhodný pre Vás.
Cena: 120 € / mesiac
Chcem sa prihlásiť
Predplatné coachingu sa automaticky účtujú mesačne.
Bez záväzkov, zrušenie kedykoľvek s 30-dňovou výpovednou lehotou.

Prečítajte si pár viet od spokojných klientov:

Veľké ďakujem, že som dostal odporúčanie práve na Michala. Ak sa chystáš začať s behom, toto je tá správna cesta. Skúsený tréner ako je Michal je pre začiatočníkov veľmi užitočný. Pomôže vám správne nastaviť techniku behu, tréningový plán a odpovedať na otázky ohľadom frekvencie, rýchlosti a dýchania. Ja som videl na sebe výsledky hneď po mesiaci tréningu. Tej podpore čo som dostal od trénera a povzbudenia má vždy posunuli. Je to správny chlap na správnom mieste, ktorý miluje beh.
Po troch mesiacoch tréningov pod vedením Michala môžem s istotou povedať, že jeho prístup k tréningu má skutočný vplyv na moje výkony a pohodu pri behu. Michal má očividne hlboké pochopenie nielen základov behu, ale aj pokročilejších techník, čo je vidieť na príprave, ktorú mi poskytol na môj prvý polmaratón v Bratislave. Jeho schopnosť prispôsobiť tréning individuálnym potrebám je vynikajúca. Vďaka jeho detailným radám a praktickému vedeniu som sa naučil, ako efektívne vykonávať intervalové tréningy, ktoré boli pre mňa úplne nové, ale veľmi užitočné. Michal mi nielenže vysvetlil správnu techniku behu, ale aj ukázal, ako systematicky napredovať a zlepšovať sa. Cez Michalove tréningy som nielenže zlepšil svoje časy, ale mám aj väčší pocit sebadôvery a pohody pri behu. Jeho schopnosť pozitívne ovplyvniť moju vytrvalosť a techniku behu mi pomohla beh vnímať úplne inak a posunula môj výkon na inú úroveň. Každému, kto hľadá trénera s osobným prístupom a skutočnými výsledkami, by som Michala odporučil bez váhania.
Veľmi si vážim prístup trénera, je super, že mám podrobný tréningový plán a tréner všetko sleduje, taktiež sú super spoločné behy, pri ktorých aspoň zistím, či robím všetko dobre a zlepším si techniku, dúfam, že ma to posunie v budúcej sezóne.
Michal nám veľmi pomohol s prípravou dcéry na prijímacie skúšky na športovú školu, kde jej vypracoval bežecký tréningový plán a dohliadal na správnu prípravu. Aj vďaka nemu sa dcéra na školu dostala.
Jedného dňa som napísala koment na FB, že by som aj ja rada vyskúšala bežecký tréning, a bolo to spečatené. Michal sa mi ozval a hneď sme si dohodli tréning. Bolo to také rýchle, že som si to ani nestihla rozmyslieť a cúvnuť :). Veľmi oceňujem Michalov prístup a odhodlanie pre túto prácu. Tréningy sú prispôsobené individuálnym potrebám jednotlivcov a cenné rady sú na nezaplatenie. Je to tréner, ktorému zaleží na tom, aby sa človek cítil dobre a dosahoval výsledky, ktoré si vytýčil. Michal je po každej stránke profesionál. Jednoznačne odporúčam aj pre jeho zápal pre beh :)
Trénerovým cieľom je nielen zlepšiť vaše bežecké schopnosti, ale tiež starať sa o vaše celkové pohodlie a zdravie. Jednou z vecí, ktoré ma najviac ohromili, je jeho schopnosť vnímať a prispôsobiť sa potrebám jednotlivcov. Michal si uvedomuje, že každý človek je iný, s vlastnými silnými a slabými stránkami. Preto sa jeho tréningy vždy prispôsobujú individuálnym cieľom a schopnostiam klienta. Jeho pozitívny prístup a povzbudzovanie vás povzbudia k prekonávaniu vlastných hraníc. Želám vám veľa úspechov vo vašich bežeckých dobrodružstvách!
Beh bol pre mna vždy zábavou. No neskôr som mala pocit, že chcem viac a chcem sa zlepšiť v tom, čo robím. Tréner Michal mi veľmi pomohol, tréning mi skvele sedí, zlepšila som sa, a hlavne je to zábava. Už po mesiaci tréningu som dosahovala výsledky. Každý tyždeň sa teším na nový rozpis a nove výzvy. Navyše mám vždy poruke niekoho, kto mi poradí, ak si v rámci behu neviem s niečim poradiť. Za mňa 👍
Pokračujem ďalej v príprave s Michalom v podobe individuálnych tréningov a už teraz viem, že to bola skvelá voľba. Či už si víkendový bežec alebo sa chystáš na svoj prvý maratón či na nejaký náročný ultra beh ….. odporúčam vyskúšať tréning pod Michalovym vedením …., je to návykové.

Stále si nie ste istÍ, máte otázky?

Zavolajte 0905 560 269 /// pošlite @email

Alebo vyplňte formulár a ja sa vám ozvem :)

Google reCaptcha: Neplatný kľúč stránky.