VALENTÍNSKA BEŽECKÁ SÚŤAŽ

Ešte nemáte pre svojho partnera darček na Valentína? 💝 

Zasúťažte si o 3-mesačný individuálny tréningový plán v hodnote 420€ a možno sa na vás usmeje šťastie! 🏃‍♀️

Ako sa zapojiť? 

Napíšte nám pár vetami, prečo by práve vaša polovička mala tréning vyhrať. 😍 Opíšte nám jej alebo jeho bežecký príbeh, prečo potrebuje tréning a akú podporu od vás má. 

Najlepšie komentáre naša komisia ohodnotí a rozhodne sa pre výhercov, ktorých bude informovať emailom, prípadne telefonicky. 

Pozor! Svoje odpovede nám zašlite formou komentára pod článkom Valentínska bežecká súťaž.

👇 Text by mal obsahovať maximálne 200 slov.

Súťažíme do 12.02.2024, kedy vyžrebujeme dvoch výhercov, jednu dámu 👒 a jedného pána. 🎩 . Darčekovú poukážku tak stihneme doručiť do Valentína, aby ste milovanú/ého mohli obdarovať.

VALENTINE’S DAY RUNNING GIVEAWAY

A 3-month individual training plan for your loved one.

You still don’t have a Valentine’s Day gift for your partner? 💝

Take part in our giveaway and get a chance to win a 3-month individual training plan worth 420€. You might get lucky! 🏃‍♀️

How to participate?

Let us know in a few sentences why your partner should win the training plan. 😍 Describe his or her running story to us, why he/she needs training and what kind of support he/she receives from you.

Our committee will evaluate the best comments and decide on the winners, who will be notified by email or by phone.

IMPORTANT! Send us your answers in a form of a comment under this article Valentine’s Day Running Giveaway.

👇 Your text should have a maximum of 200 words.

We are competing until February 12, 2024, when we will choose two winners, one lady 👒 and one gentleman. 🎩 We will be able to deliver the gift voucher before the Valentine’s Day so that you can give your loved one a thoughtful present.

Komentár

 • Rada by som súťaž vyhrala pre svojho manžela. Nechápem, ako pri svojej super kondícii nemá ani pomyslenie prihlásiť sa na akúkoľvek súťaž. Znesie veľa, výdrž má, nemá zdravotné obmedzenia, za mňa ideálny adept. A ja mu stále pílim uši, že kam všade v blízkom okolí či vo svete by sme mohli ísť a kde skúsiť prekonať naše hranice (minulý rok som ho presvedčila až na Hasprúnsku 50 a Častkovskú 50). Tak si hovorím, že či by mu Vaše tréningy a merateľné výsledky z nich nepomohli 🙂 tak si držím palce!

 • Tento darček by som z celeho 💖 podarovala mojmu muzovi. Dlho sa sa odhodlava zacat s behom po zraneniach kolien. Uz aj bezecke tenisky si kupil, ale stale nie je u neho ta spravna motivacia 🙂. Taktiez dohlad a rady profesionala bude potrebovat ako sol.

 • Táto výhra by určite potešila môjho manžela a to rovno 2x… pretože na Valentína má aj narodeniny a chystá sa na svoj prvý polmaratón, takže tréningový plán pripravený profesionálom by bol pre neho teraz to pravé orechové. Zároveň by som sa k nemu počas trénovania pridala a tak by táto výhra pomohla napredovať hneď dvom osobám naraz :-)takže by sme spolu trávili príjemný čas vo dvojici a obaja by sme sa posunuli v našich bežeckých výkonoch.

 • Bežecký plán pre môjho manžela by bol parádny darček, pretože behať “len tak” na pocit, bez poriadneho plánu ho nikdy nemôže dostať na takú úroveň, na akú by ho dostal tréning vypracovaný profesionálnym trénerom. A že by ho dodržiaval do bodky, za to dám ruku do ohňa 💪

 • Rád by som vyhral tréning pre svoju manželku. Pred rokom objavila záľubu v behu a začala aj celkom pravidelne behávať. Pokroky sú časom očividné a snaha jej nechýba, ale obávam sa o jej techniku, nakoľko sa niekedy sťažuje na boľavé kolena alebo šľachy. Tréning so skutočným trénerom by jej určite pomohol, aby sa mohla šťastne a zdravo venovať tomuto športu ešte dlhé roky.

 • Bežecký plán by mal vyhrať práve môj manžel, aby si zlepšil svoju bežeckú techniku a mal štrukturovanejší tréning. Odo mňa má plnú podporu, brávam ho so sebou na víkendové behy, pretože radi spolu trávime voľný čas. Ja však trénujem aj počas týždňa, on má zatiaľ sám slabšiu motiváciu. Takýto tréningový plán by ho nakopol prekonať sám seba a konečne by ma pri behu predbehol 🙂 (aj keď v kopcoch mu už teraz aj napriek slabšiemu tréningu nestačím..).

 • Pre moju priateľku Gabiku. Miluje beh, behá 5-krát do týždňa, snaží sa napredovať, aj keď ja mám pocit, že stagnuje. Keby vyhrala, tak by určite nevynechala ani jeden tréning 😉 Do budúcnosti má v pláne zabehnúť maratón v dobrom čase a tento plán by jej určite pomohol splniť jej očakávania 🙃

 • Pre svojho manžela….len z toho titulu, aby som mala sparing partnera heh lebo sama sa k tomu neviem nejako dokopat. Tak by sme boli dvaja…vo dvojici ide všetko ľahšie. 👌😉

 • Polovičku nemám, preto píšem za seba pre seba. Beh je momentálne moja láska a tak ako v každom športe aj pri behu sa dá stále zlepšovať, dolaďovať formu, techniku, lepšie regenerovať, aby som si ho následne mohla oveľa viac užívať. Aspoň verím, že pri zlepšení by som si mohla. Som stále veľký začiatočník ultra, ale fascinuje ma, kde až môže človek dobehnúť, že koľko km je vlastne veľa km. Určite by mi individuálny plán vytvorený odborníkom pomohol pri strastiplnej, ale krásnej ceste k ultra.

 • Doprial by som vyhru mojej manzelke. Myslim ze by ju to posunulo v behu a hlavne, aby si viac verila na pripadnych bezeckych sutaziach 😉.

 • Tréningový plán by som venovala sebe. Som bezec začiatočník, veľmi ma chytil a chcela by som sa v ňom rozvíjať a zdokonaľovať. Myslím, že vo vzťahu treba myslieť aj na seba a nielen na partnera. Keď venujeme a trávime čas sebe tak investujeme do svojho rozvoja. A sme vo vzťahu spokojnejší, naplnenejsi, vyrovnanejsi. Áno treba čas tráviť spolu. Ale netreba vo vzťahu stratiť seba a svoje hodnoty.

 • Individuálne tréningy by som daroval mojej manželke. I keď, resp. práve preto že nie je veľmi priateľ behu, no má sedavé zamestnanie a keby zistila že po správnom naštartovaní s profesionálnym prístupom a nadobudnutí určitej kondičky je beh radosť a nie starosť, určite by sa jej aj ľahšie pracovalo. A možno by sme si šli zabehať niekedy spolu 🙂

  • Plán by som doprial manželke Majke, ktorá rento rok oslávi 50 rokov bol by to super darček . Majka pravidelne chodí na skupinove cvičenia a veľmi túži začať behavat. Skúšala to par krát aj sama, ale ako ona tvrdí NEVIEM BEHAT. Tak to vzdala. Aká je podpora z mojej strany ? Najviac ako viem no len duševné a povzbudzovanie, keďže ja sám nebehavam možno však ak Majka začne byť bezkynou dokáže aj mňa presvedčiť a budeme behavat spolu.
   Ďakujem nech sa Vam darí.

 • Moju polovičku Eli by veľmi potešila takáto výhra. Behá už 3roky, ale len na pocit. Vlani som ju prekvapil s bežeckymi hodinkami a od vtedy ju to začalo viac zaujímať, posúvať si hranice behania. Chcela by si zlepšiť bežecké tempo a s touto výhrou by som ju veľmi potešil. 😉

 • Trénera by som dopriala môjmu manželovi nakoľko sme sa prihlásili na polmaratón a potreboval by trénovať. Ja by som sa tiež rada niečo nové priučila.

 • Pisem za seba pre seba. Beh je pre mna laska. Dostava moju hlavu do nejakeho tranzu a uplne zrelaxujem. Behavala som este niekedy v puberte potom az asi po roku ked sa mi narodila dcera nevzdrzala som vsak vtedy dlho. Ale vzdy ma to k nemu lakalo a teraz behavam s obcasnou pauzou ( choroba ja alebo dcera) uz nejake.2 roky mozno aj viac a stale to milujem. Ten pocit ked dobehnem sa neda ani opisat.

 • Moju polovičku by veľmi potešila takáto výhra,už dlhšie sa snaží zhodiť nejaké tie kilečká ale stále sa jej moc nedarí a takýto tréningoví plán by jej určite moc pomohol 🙂

 • Výhre by sa veľmi potešil môj manžel , ktorý miluje behanie po lese , nikdy nemal svojho trénera. Takže myslím, že táto úžasná výhra by mu pomohla viac sa prekonávať a dosahovať väčšie bežecké ciele. Behávame spolu , takže veľmi rada mu pri jeho tréningoch budem robiť sparingpartnera a podporovať ho v tom , čo miluje. Dúfam , že po absolvovaní tréningového plánu by sa odvážil bežať aj súťažne. 🙂

  • Martin Páleško

   Moje stretnutie z behom začalo až s priatelkou,je velmi sutaziva miluje výzvu a vzdy do toho dá maximum. Napríklad :
   Kto zaspi pri pozeraní filmu ako prvý celý tyzden umýva riad,doteraz si pamatam ako som mal premočené prsty. Absolvovali sme veľa pretekov,napríklad RedBull400kde som ju požiadal o ruku pred všetkými tymi ľuďmi,niekoľko behov kde som vypálil dušu aby som ju stíhal aspoň o pár sekund(raz sa mi podarilo ju držať pri cieli za ruku a dobehnúť spolu) aspoň máme fotku😅je to taký rýchlik. Alebo Tvrďak kde sme si dali stávku ale samozrejme že som prehral😵‍💫
   U vas by som si želal aby si siahla na dno a mal doma aspoň chvilku kľudu keď z nej vyštavíte tu energiu a zaspi. prosim zachráňte ma😳

 • Náš (priateľov a moj) bežecký príbeh začal stávkou, kto zabehne viacej za rok. Rok prešiel, stávka bola ukončená, ja som vyhrala. 🙂 Lenže, beh sa nám zapáčil. Zapáčil sa nám tak, že sme sa prihlásili na maratóny. Najlepší pocit to bol keď sme to zabehli. Sme to dali, len priateľ chcel zabehnúť maratón pod 3,30h. Preto by som chcela aby tento tréningový plán vyhral on, aby si konečne splnil svoj sen.

 • Chcel by som aby vyhrala moja žena, pre ktorú je beh vášňou. Je to jej psychohygiena. Niekedy ju zamrzí ze nebeži tak rýchlo a s takým výkonom akoby chcela. Behavame spolu už pár rokov aj s našou bezpečnou kominutiou. Nie sme mestskí bežci ale milujeme lesné traily a radi behame dlhšie trate do 50 km . Moja žena sa rada zúčastňuje aj dogtrekkingovych a canicrossovoych pretekoch so svojimi 3 psikmi takže tréningový a riadna disciplína by jej veľmi pomohli v zlepšení sa a porazení konkurencie 🙂 držím palce nech je to práve ONA.

 • Myslim ze by to mohla vyhrať moja manželka. Uz skúšala všetko možné aby ma predbehla ale nejak sa jej to stale nedarí.
  Myslím, ze by to bola výzva nielen pre ňu ale aj pre vás 😉

 • Ja píšem za svojho manžela, ktorý by tuto výhru venoval svojej manželke ( teda mne), kedysi som behávala, ale mala som úraz a už sa neviem nakopnúť a potrebovala by som aj trénera, výhru by som si určite užila.

 • Maťko (Beháme pre radosť)

  Prečo by mala moja krásna a milovaná polovička vyhrať tréningový plán?
  To je dobrá otázka.
  Tréningový plán by ju určite veľmi potešil. Spolu beháme už nejaký ten rok a veľmi nás to baví. Spolu sme už absolvovali niekoľko behov či už po ceste alebo v lese.
  Vo svojej polovičke vidím potenciál na zlepšenie sa. Každým behom sa o trošku zlepší ale s správnym prístupom a správnym tréningovým plánom priamo pre ňu, by sa ešte viac posunula vpred v tom čo ju baví, a to je beh.
  Tento rok sa so mnou ide prvý krát na pol maratón a ma strach že to nezvládne. Stále ju podporujem že to dá, že je v nej viac ako si sama o sebe myslí.
  Preto by som jej doprial aby vyhrala. Ďakujem
  #behema_pre_radost

 • Mal by ho vyhrať moj manžel, pretože sa boji, že o pár mesiacov budem rýchlejšia ako on 😁

 • HelenaHradská

  Veľmi by som tento plán dopriala môjmu zanieteného manželovi Marekovi, ktorý si beh neskutočne užíva, hlavne tie výhľady.
  Posunulo by ho to opäť o krôčik vpred čo sa týka techniky.
  Čo sa týka začiatkov behu, bolo to take neisté, ale postupne sa zlepšoval. Čo sa týka podpori z mojej strany je 100%tná. Plus ako parťáka má našu fenku Miu ktorá ho “donútila” ešte viac behať ako len 2x do týždňa. Absolvovali v lete niekoľko pretekov, kde sa umiestnili a z jednej súťaže si odniesli prvé miesto. 😇

 • Tréningový plán by som dopriala môjmu manželovi . Nemôžem sa pozerať ako bezhlavo behá , 1-2 x do týždňa dá bomby lebo garmin má výzvu 🙈 😂 no a tie tepy o tom radšej ani nehovorím . Všetky moje radi zlyhali , ved čo mudrujem .On si mysli že takto je správne .

Zanechajte svoj komentár